FTS FUARCILIK  
 

Fuarlara stand, dekorasyon ve alt yapı hizmeti sunan ve 1997 yılından buyana faaliyet gösteren FTS Fuarcılık A.Ş., kendi alanında Türkiye’nin lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

Standart stand sistemi olarak bilinen Alusett Octanorm ve Maxima Sistemin yanı sıra, özel dekorasyon stand yapma kabiliyetine sahip olan FTS, aynı zamanda geniş aksesuar seçeneği ile rakiplerinden önemli ölçüde ayrılmaktadır.

Hizmeti bir bütün olarak gören ve projeyi anahtar teslimi sunan FTS, her biri kendi alanlarında uzman ve tecrübe sahibi personeliyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. FTS, bunun yanında fuar ve diğer organizasyonlarda verdiği hizmetler ile müşterilerinin “maksimum tanıtım getirisi” elde etmelerini hedeflemektedir.

FTS bünyesinde bulundurduğu mimari proje atölyesi, marangozhanesi, demirhanesi, stand ekibi, elektrik ekibi, boya ekibi, reklam ekibi, çok kapsamlı aksesuar çeşitleri ve araç filosu ile kaliteli hizmet anlayışının gereklerini yerine getirmek için tüm ekipman ve insan kaynakları ile gerek yurt içi, gerek ise yurt dışı fuar, etkinlik ve benzeri etkinliklerinizde her zaman hizmetinizdedir.